KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14885366
nr 1488 5366
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Köksinteriör. Monogramsignerad AJ, akvarell, 36x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x57
Utrop:
700 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:44:12
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr